tapeta_jesennazahrada

Čaro jesennej záhrady - tapeta na stenu

This product is no longer in stock

2 533 Kč

Product is on stock

More info

 

Nádherná tapeta v teplých barvách. Úžasný vzor pro pokoj malého děvčátka. Tato varianta tapety - na bílém pozadí - je jemná a vhodná pro všechny, kteří se vyhýbají výrazným akcentům a pro nichž má být tapeta pouze doplňkem interiéru a nikoli prvkem, který mu dodává charakter.

Tuto krásnou tapetu je možné kombinovat s nábytkem v přírodní barvě dřeva (borovice nebo buk). Ačkoliv bílý nábytek - je také úžasný. Poté bude místnost super snadná!

TECHNICKY:

Tapeta je rozdělena na pruhy (panely).

Výška: 280 cm

Šířka: 100 cm

Naše tapety vyrábíme na speciálním materiálu, který jsme hledali velmi dlouho. Je to rafinovaný netkaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý.

Materiál je certifikováný nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie. Papír není samolepicí, proto na jeho nanášení doporučujeme použít lepidlo ne na bázi rozpouštědla.

My doporučujeme lepidlo Flügger 377 (nejde o reklamu, tento produkt používáme vždy zde v našem studiu, z tohoto důvodu ho i doporučujeme). Před nanesením tapety na jakoukoliv stěnu - prosím důkladně očistěte stěnu a povrch od prachu nebo mastnoty. Naše tapety lze nanášet na stěny asi po 20 dnech od posledního malování.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Čaro jesennej záhrady - tapeta na stenu

Čaro jesennej záhrady - tapeta na stenu

30 other products in the same category: