tapeta_jesennazahrada

Kouzlo podzimní zahrady - tapeta na stěnu

Produkt s požadovanými parametry již není na skladě

2 533 Kč

Zboží je skladem

Detaily

 

Nádherná tapeta v teplých barvách. Úžasný vzor pro pokoj malého děvčátka. Tato varianta tapety - na bílém pozadí - je jemná a vhodná pro všechny, kteří se vyhýbají výrazným akcentům a pro nichž má být tapeta pouze doplňkem interiéru a nikoli prvkem, který mu dodává charakter.

Tuto krásnou tapetu je možné kombinovat s nábytkem v přírodní barvě dřeva (borovice nebo buk). Ačkoliv bílý nábytek - je také úžasný. Poté bude místnost super snadná!

TECHNICKY:

Tapeta je rozdělena na pruhy (panely).

Výška: 280 cm

Šířka: 100 cm

Naše tapety vyrábíme na speciálním materiálu, který jsme hledali velmi dlouho. Je to rafinovaný netkaný papír, který krásně reprodukuje barvy. Je odolný, matný a sněhově bílý.

Materiál je certifikováný nehořlavý a splňuje všechny požadavky Evropské unie. Papír není samolepicí, proto na jeho nanášení doporučujeme použít lepidlo ne na bázi rozpouštědla.

My doporučujeme lepidlo Flügger 377 (nejde o reklamu, tento produkt používáme vždy zde v našem studiu, z tohoto důvodu ho i doporučujeme). Před nanesením tapety na jakoukoliv stěnu - prosím důkladně očistěte stěnu a povrch od prachu nebo mastnoty. Naše tapety lze nanášet na stěny asi po 20 dnech od posledního malování.

Hodnocení zákazníků

Momentálně žádné příspěvky (názory) od zákazníků.

Napište svůj názor

Kouzlo podzimní zahrady - tapeta na stěnu

Kouzlo podzimní zahrady - tapeta na stěnu

Další produkty ve stejné kategorii (30)