Vánoční rodinné oblečení

Komentáre (0)

Vánoční rodinné oblečení

Vánoční rodinné oblečení

"It 'the most wonderful time of the year ..." Zpívá se v jedné z nejhezčích vánočních písní. A my jen souhlasíme. Blíží se to nejkouzelnější období, čas Vánoc.

A jaké outfity zvolit na vánoční svátky? Pojďme na to!

V první řadě se připravte na pohodlí ... hodně času s rodinkou si přímo ptá pohodlné rodinné oblečení. Teplé pyžamko, tepláky, mikiny. Pokud i vaše děti zbožňují, když se dokaž s vámi sladit, pak máme pro vás několik outfitů.

V kategorii MÁMA&DÍTĚ, resp. TATÍNEK&JÁ si jiste vyberete. 

 

  

Za nás je to pohodlná mikina spolu s tepláčky pro děti i maminky. A co tak Mikulášské lízátka? I tento dárek si děti mohou najít v botičce již 6. prosince.

  

Nejmilejší z nejmilejších jsou však pohodlné dětské body s oušky.   zvolíte zajíčkové outfity, nebo malého Bambijistě budete spokojeni. Pro malých neznedníkov je tu zas naše novinka - body Tyranosaurus. Teploučké bavlněné kousky, které jsou super "cute" i na vánoční focení.

DĚTSKÉ BODY S UŠKY v nejnovější new life kolekci ZDE >>

Pokud máte doma malou princeznu, Princess mikiny jsou skvělým dárkem a outfitem na vánoční rodinné oblečení.

PRINCESS mikinky a deka>>ZDE

Co by byly Vánoce bez medvídků ... hodně medvídků !!! Tepláčky, mikiny nebo dětské body? Pohodlné kousky pro děti od narození po školáky s MEDVEDÍKY NALEZNETE ZDE >>

Pokud hledáte oblečení na vánoční focení, doporučujeme jít do bílé, červené, ale také černá spolu se zelenou či jinými dplnkami zlaté nebo bílé vypadají výborně. MUM.? DAD.? DADDY HERO? - tričko pro tatínky hrdinů a LITTLE HERO - tričko pro malých hrdinů.

RODINNÉ OBLEČENÍ NAJDETE zde:

- maminka & děťátko>>

- tatínek & děťátko>>

Velký výběr teplých svetříků pro maminku a děťátko je také dobrá volba. S doplňky a sukénkou docílíte krásné kombinace.

 

Ideální čas, kdy oznámit těhotenství je právě čas Vánoc. Udělejte si vánoční focení v tričku I MAKE CUTE BABIES a oznamte tak světu co se chystá! :)

Mommy BAG je skvělým dárkem a doplňkem na tento typ focení. S rozzářeným stromečkem v pohodlí domova tak řeknete jasnou zprávu celému světu!

Vhodné jsou také mikinky COOL MOM a COOL DAD. Chcete-li narození miminka oznámit nejbližším a máte už jedno děťátko, není nic lepšího než oblečení v tričku BIG SISTER pro holčičku nebo BIG BROTHER pro vašeho synka. Překvapte tak při stromečku babičku a dědečka :)